piątek, 3 maja 2013

Właśnie wróciłam z romantycznego miasta zwanego Paryżem. To była moja 3 wizyta w tym miejscu ale nigdy chyba mi się nie znudzi. Wszystko wygląda przepięknie i wszyscy ładnie się ubierają! tym samym czasie była  również blogerka maffashion, która uwielbiam i liczyłam na to że ją tam spotkam, no ale nie udało mi się -.- Robiłam mnóstwo zdjęć i parę chce wam pokazać.  Kupiłam bardzo ciekawą tkaninę w stylu barokowym i mam zamiar zrobić sukienkę. Jak moja mama znajdzie naszą maszynę do zabiorę się za to i coś stworzę.
Na zdjęciach jest to ta sama stylizacja, której użyłam do pierwszego posta, ale założyłam inne spodnie.
pokaże wam jeszcze kilka zdjęć z Paryża. Uwierzcie że mam ich mnóstwooo, no ale dodam tylko kilka. Może kiedyś będę miała okazje zrobić tam parę zdjęć do mojego bloga. Myślę że byłyby naprawdę ładne.

pokaże wam jeszcze kilka zdjęć z Paryża. Uwierzcie że mam ich mnóstwooo, no ale dodam tylko kilka. Może kiedyś będę miała okazje zrobić tam parę zdjęć do mojego bloga. Myślę że byłyby naprawdę ładne.2 komentarze:

  1. Hej!

    Blog bardzo mi się podoba.

    Co do Twojej stylizacji... fajnie dobrałaś dzinsową koszulę do granatowych butów. Oprócz tego spodnie w poziome pasy optycznie wydłużają Ci nogi, ato chyba plus dla dziewczyny, nie?

    Przekaż też koleżance, że może robić karierę jako fotograf jakiegoś magazynu modowego :)

    OdpowiedzUsuń